Ogłoszenie- ZEBRANIE

Zapraszamy na zebrania grupowe, które odbędą się
6 września (poniedzialek) o godz. 16.30
• W związku z sytuacją epidemiczną wszyscy rodzice zachowują pełen reżim sanitarny (poprawnie założone maseczki i własny długopis)
• Pamiętamy o zachowaniu dystansu społecznego
• Obecność na zebraniu jednego rodzica jest obowiązkowa
• Prosimy o przygotowanie sobie danych niezbędnych do wypełnienia wszystkich potrzebnych dokumentów m.in.: pesel dziecka, numery dowodów osobistych obojga rodziców/ opiekunów, dane osób (także nr telefonów oraz numery dowodów), które chcą Państwo upoważnić do odbioru dziecka z przedszkola i inne
• Do budynku przedszkola wchodzimy pojedynczo, wpuszczani przez pracownika dyżurującego i udajemy się do wskazanej sali.
Po wejściu do budynku obowiązuje dezynfekcja rąk
• Zebrania odbędą się w salach dydaktycznych (celem uniknięcia mieszania się osób nie będzie zebrania ogólnego, dyrektor przedszkola przekaże najważniejsze informacje w poszczególnych grupach)